Gentinjo Kukullat

Free download Gentinjo Kukullat mp3 for free

Getinjo ft Endri

Getinjo ft Endri " Kukllat" [Trailer Video]

Duration: 0:16 Size: 625 kB

Endri ft. Getinjo - Kukllat (Official Trailer)

Endri ft. Getinjo - Kukllat (Official Trailer)

Duration: 0:22 Size: 859.38 kB

Eva ft Getinjo - Sjena mo

Eva ft Getinjo - Sjena mo

Duration: 3:54 Size: 8.93 MB

Endri ft Getinjo - Kukllat (Official Trailer)

Endri ft Getinjo - Kukllat (Official Trailer)

Duration: 3:06 Size: 7.1 MB

Endri ft Getinjo Kukllat (Official Trailer)

Endri ft Getinjo Kukllat (Official Trailer)

Duration: 0:19 Size: 742.19 kB

Fibi ft Getinjo - Shume ngat

Fibi ft Getinjo - Shume ngat

Duration: 3:20 Size: 7.63 MB

Fuego ft Getinjo - Flex

Fuego ft Getinjo - Flex

Duration: 4:16 Size: 9.77 MB

Getinjo ft BabyG - NIN - Monster- 30.03.2016

Getinjo ft BabyG - NIN - Monster- 30.03.2016

Duration: 3:33 Size: 8.13 MB

Helem

Helem

Duration: 3:33 Size: 8.13 MB

Mozzik Kida Getinjo Endri  - Rrahin  Arifikmetin E Serialit O Sa Mir

Mozzik Kida Getinjo Endri - Rrahin Arifikmetin E Serialit O Sa Mir

Duration: 3:34 Size: 8.16 MB

Zelma ft. Getinjo - A dalim (Official Video HD)

Zelma ft. Getinjo - A dalim (Official Video HD)

Duration: 3:18 Size: 7.55 MB

Getinjo ft. BabyG - Monster

Getinjo ft. BabyG - Monster

Duration: 0:29 Size: 1.11 MB

Getinjo Lavire version chimpkuns

Getinjo Lavire version chimpkuns

Duration: 3:29 Size: 7.97 MB

Endri ft. Fero - Sdu me ni

Endri ft. Fero - Sdu me ni

Duration: 3:31 Size: 8.05 MB

Getinjo , Mozzik , Kida , Endri - Cover (Baby Falma)

Getinjo , Mozzik , Kida , Endri - Cover (Baby Falma)

Duration: 0:10 Size: 390.63 kB

Endri ft Getinjo - ( Cover )

Endri ft Getinjo - ( Cover )

Duration: 0:16 Size: 625 kB

Fero Endri & ZappnChriss - Kunder Mozzik dhe Getinjo pas ndarjes nga OnRecords 2018 !

Fero Endri & ZappnChriss - Kunder Mozzik dhe Getinjo pas ndarjes nga OnRecords 2018 !

Duration: 0:43 Size: 1.64 MB